Prcháte před nudou všedního dne? Rádi píšete a kreativita je vaše druhé jméno? Chybí vím ten pocit, když jste poprvé četli knihy J. K. Rowlingové?
Naše hra se odehrává v napínavém období krátce druhé světové válce, nebo – chcete-li – po souboji mezi Brumbálem a Grindelwaldem. To je však pouze jedna ze zvláštností, které naše RPG odlišuje od tuctů dalších z prostředí fantastického světa Harryho Pottera.
Soustředíme se především na psaní a prožitek ze hry jakožto příběhu. Nenajdete u nás tudíž chat s dvouřádkovými příspěvky mezi hvězdičkami, ani povinné psaní úkolů či nutnou účast na hodinách. Wizarding World se snaží zohlednit, že naši hráči mají vlastní úkoly i povinnosti ve svých reálných životech; místo nátlaku na fiktivní známky by všem talentovaným pisálkům raději nabídl místo, kde mohou popustit uzdu své fantazii a odpočinout si od šedé rutiny. Celou hru doplňují další propracované interaktivní prvky.
Čekají vás tu návštěvy Prasinek, nákupy na Příčné ulici, hostiny ve Velké síni, tajemství Zapovězeného lesa, famfrpálové zápasy… A především vaši spolužáci, čili další hráči, se kterými se tu seznámíte! Velmi rádi mezi sebou uvítáme jak úplné nováčky ve světě textových her, tak i zkušenostmi ošlehané mazáky, Čechy i Slováky. Jediné naše požadavky jsou kvalitnější psaní – za drobné chybičky hlavy nekoušeme, ale hra je skutečně primárně spisovatelského rázu, nejedná se o žádné bezduché bušení do klávesnice.
Těšíme se na vás!

 

Webová adresa: https://www.wizardingworld.cz/

 

Kontaktní e-mail: wizardingworld@seznam.cz

 

Rating: 3.9/5. From 7 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat