Přemýšlel/a jsi někdy o tom, jaké by to bylo vzít do ruky hůlku a seslat své první kouzlo? Nebo snad magii ovládat bezhůlkově? Stále tajně čekáš, na dopis z Bradavic, i když už ti není jedenáct? Láká tě představa učit mladou generaci kouzelníků, nebo se podílet na chodu ministerstva kouzel?

U nás máš jedinečnou možnost registrovat si nejen postavu studenta, ale také postavu dospělého kouzelníka. Protože Kouzelnický svět, to přeci není jen škola, nemyslíš?

Vytvoř si jedinečnou osobnost své postavy a zapoj se do herního dění. Jen ty volíš její cestu. Bude stát na straně dobrá a hájit spravedlnost? Nebo vyjde na povrch její temná stránka? Každá postava má jedinečnou možnost ovlivnit herní dění!

Nemůžeš se rozhodnout, zda si zvolit studenta, či dospělou postavu? Nevadí, pokud máš dost času, můžeš si zkusit obě role. V kouzelnickém světě totiž můžeš mít až 3 postavy!

Ale Kouzelnický svět to není jen textová RPG hra na téma Harryho Pottera, je to mnohem víc! Knihy a filmy na toto téma jsou jen podkladem, inspirací a základem, na kterém vzniká svět s mnohem většími herními možnostmi, které jsou vytvářeny nejen adminy, ale i hráči. Protože názory a nápady hráčů jsou pro nás důležité!

Tvá postava má navíc možnost přijít do hry s některou vrozenou speciální schopností, nebo se díky svému úsilí naučit některou ze získaných speciálních schopností! Chtěl bys, aby tvá postava měla nějakou schopnost, která ale není v naší nabídce? Neboj se napsat adminům, třeba najdete nějaké řešení!

Tvá postava, pokud nejde o studenta, by měla mít i nějakou tu práci, že? Neláká tě pozice profesora, ani nechceš pracovat na ministerstvu? Seznam herních pozic se neustále rozšiřuje a tvá postava může dokonce i podnikat!

Už máš práci? Tak proč si nekoupit vlastní dům, nebo byt v některé z mnoha lokací kouzelnického světa? Neomezujeme se jen na Londýn, Prasinky a Godrickův důl… Velká Británie je přeci mnohem větší! Z dalších kouzelnických lokalit můžeš navštívit třeba Brighton, kde se můžeš ubytovat v luxusním hotelu, nebo zajít na nákupy do mudlovsko-kouzelnického obchodního centra.

Tak co, přidáš se? Rádi tě přijmeme do naší hráčské komunity!

 

Webová stránka: https://kouzelnickysvet.cz/

 

Kontaktní e-mail: admini@kouzelnickysvet.cz

 

Rating: 4.0/5. From 27 votes.
Please wait...

2 thoughts on “Kouzelnický Svět

  1. SonaAKAbest_učitelka napsal:

    Ks hraji už několik měsíců a zatím jsem nenašla lepší trpg na hp!

    Všem doporučuji a těším se na vás v nemocnici Sv.Munga a v hodinách přeměňování.

  2. Lorenzo napsal:

    Toto RPG je nejdéle fungují textové RPG ze světa Harryho Pottera co znám. Za ty roky si prošla několika změnami, zažila horší i lepší chvilky, ale stále je tady! Za poslední dobu ale ušla velký kus cesty kupředu a celková kvalita je o hodně výše, než bývala kdy dřív. Každopádně všem doporučuju za vyzkoušení. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat