Hlásil ses na prestižní školu? Utíkal z domova, abys začal nový život? Nebo se jen ztratil v lese? Odkud pocházíš? A považuješ upíry, dlaky a magicky nadané jen za pohádky pro děti, či věříš, že na těch mýtech může být zrnko pravdy? Na tom vlastně již nezáleží… Vítá tě Akademie, z níž se na prázdniny do lidského světa nepodíváš. Zvykej si, tenhle svéhlavý Hrad je nyní Tvůj domov a ty příšery Tví učitelé… a ať už si vybereš Světlo či Temnotu, brzy zjistíš, že žádná z těch cest není dobrá či zlá…

ALES je OTRPG s již poměrně slušnou historií, během které se zapsala do srdcí mnoha pisálků. V dnešní době sic tématem již nenabízíme nic převratného, ostatně, upíři, dlaci i magikové jsou již na denním pořádku v mnoha hrách, stejně jako témata škol, ovšem… pokud věříte, že to není jen o tom, který příběh je zrovna oblíbeným a chcete si psát ten vlastní, třebas i s naprosto obyčejným človíčkem, který je snad jistou částí Vašeho skutečného já, zvědaví, co s ním ALES provede, pak jste na správném místě.

Chceme rozvíjet charaktery, které si vytvoříte, tak, aby Vám přirostly k srdci a už jste je nikdy nechtěli opustit, nehledě na to, zda zůstanou lidmi, nebo se nechají zlákat Světlem či Temnotou.

S přáním krásného dne,
Ignitera Aquver,
ředitelka akademie

 

Webová stránka: https://lesacademy.wixsite.com/ales

 

Kontaktní e-mail: a-les@email.cz

Rating: 4.1/5. From 9 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat