Textový RPG příběh zasazený do realistického světa, ale stále s prvky fantasy. Máte rádi historii, bitvy, akci, ale také detailní příběh ve kterém můžete změnit celé dění? Tak by se Vám tato hra mohla zamlouvat.

– Ablion je kompletně vymyšlený (+inspirovaný historií) svět s vlastní mapou, lokacemi, frakcemi, magií a hlavně lorem. Zasazení světa se dá přirovnat k Evropě/Americe v 18.-19. století. Tedy Velká Francouzská Revoluce, Napoleonské Války a Americká občanská válka. Časy, kdy se vládlo pouze pomocí diplomacie, technologií a střelného prachu.

– Jak už bylo řečeno, Váš příběh a veškeré rozhodnutí, které uděláte bude mí vliv jak na Váš budoucí příběh, ovšem může mít i vliv na příběh ostatních hráčů nebo dokonce samotného loru/příběhu Ablionu, jakožto světa samotného. Ablion je svět, kde nezáleží, jestli jste farmář nebo obdařený magií. Každý je strljce svého příběhu a toho jak se k němu postaví.

– Vytváření postavy je čistě na Vás, můžete si vytvořit koho jen chcete. Nesmí pouze zasahovat a vybočovat z celkového loru a světa Ablionu. (Např.: Jelikož se jedná o “reálné” zasazení světa, lidská rasa je jediná rasa. Atd.)

 

Webová adresa: https://ablion.webnode.cz/

 

Kontaktní e-mail: fejsacin@gmail.com

 

Rating: 3.8/5. From 4 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat